Gazetka - Woda to życie

Utworzono dnia 16.04.2024

Czysta woda oznacza: życie, zdrowie, żywność, wypoczynek, energię… Pijąc ją, czujemy się lepiej,  dajemy odpoczynek naszemu żołądkowi. Udział wody jest niezbędny w wielu procesach zachodzących w naszym organizmie. Nawet nieduży niedobór objawia się rozdrażnieniem, bólem głowy, a nawet kołataniem serca.

Nie można jej zastąpić żadnymi innymi płynami!

Koordynatorki SzPZ na korytarzu szkolnym wykonały gazetkę dotyczącą wody. Znalazły się tam ciekawostki o wodzie, prace plastyczne uczniów klasy 3c „Kropelka”, oraz informator o rzece Wisłok.

Magdalena Wojcieszek

Małgorzata Płatek